ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים

הידעתם שגם עסקים קטנים יכולים להינות מהיתרונות של ייעוץ עסקי ממש כמו חברות גדולות? למעשה, ייעוץ עסקי לעסקים קטנים הוא בגדר חובה בשלב הפיתוח העסקי ובמצב של קיבעון עסקי. כלומר, כמעט בכל שלב עסקי של עסק קטן מומלץ להיעזר באנשי מקצוע –  ממש כמו בכל תחום. אם לא תבצעו ניתוח מוח אצל אורטופד, למה שתשאירו את התחום העסקי לאנשים לא מקצועיים?

 

למה הכוונה?

אם אתם מרגישים שאתם נמצאים בפלונטר עסקי כלשהו מבלי יכולת לצאת ממנו, אם אתם מרגישים שאתם עובדים ללא הרף ולא רואים התקדמות או שנוי, אם ההכנסה שלכם מהעסק שווה לזו של שכיר ממוצע במקרה הטוב – הגיע הזמן שתפנו לייעוץ עסקי. אתם מוזמנים להמשיך לקרוא כדי לדעת איך יכול ייעוץ עסקי לעזור לכם.

 

כשהזמני הופך לקבוע

בעסקים קטנים לרוב כל ניהול העסק נופל על כתפיו של בעל העסק – הוא זה שמשקיע ימים כלילות בבניית העסק והוא זה שמשקיע בו מהונו הפרטי. הבעיה מתחילה כאשר ההשקעה הרבה (שאמורה להיות זמנית) לא מסתיימת עם הקמת העסק והשלב הזמני הופך לקבוע. בנוסף, לרוב בעסק עובדים בני משפחה באופן זמני כמובן שכישוריהם לא תמיד מתאימים והתוצאות בהתאם. אם גם אצלכם "אין דבר יותר קבוע מזמני" פנו יועץ עסקי

 

וזה לא הכל

אם בנוסף לכך גם לא רואים רווחים והעסק לא ממריא – אתם בבעיה. לא רק שהשלב הזמני הפך לקבוע, אתם כבעלי העסק מאבדים אנרגיות וסבלנות עם הזמן, מערבים עסקים ומשפחה ובעיקר מנסים לשרוד. רוב הסכויים שהסיבה לכך נעוצה בעובדה שאתם עוסקים בבעיות שוטפות ולא בתכנונים עתידיים, כלומר בכבוי שריפות ולא במניעתן

 

אז מה עושים?

אנחנו ממליצים לפנות ליועץ עסקי שיבצע את הפעולות הבאות: ניתוח המצב הקיים, אבחון עסקי, תכנון עסקי וגיבוש פתרונות בהתאמה אישית לכל עסק. כך תוכלו גם לשפר את המצב של העסק וגם להיטען באנרגיות חדשות. ולא פחות חשוב – לדעת אם אתם בכיוון העסקי הנכון ואיך להתמודד עם מתחרים צעירים ואנרגטיים מכם. ואולי תתפלאו, אבל לרוב מדובר בעצות ובפעולות שלא כרוכות בהוצאות כלכליות גדולות.

 

אז למי פונים?

אנחנו ממליצים לפנות לטובים ביותר בתחום זה הלא הם צוות רז. צוות רז היא חברה לייעוץ ארגוני, הדרכה ואימון עסקי שמאחוריה 30 שנים של נסיון וידע מצטבר. החברה מציעה לעסקים קטנים מגוון פתרונות וכלים בהתאמה אישית לצורך מצוי הפוטנציאל הארגוני. בין לקוחות החברה נמנות חברות שכולם מכירים (מכירים את מזגני טורנדו?) כך שאתם בידיים הכי טובות שיש.

אתם מוזמנים לפנות לחברה באמצעות הטלפון שמספרו 054-4683135, באמצעות הדואל שכתובתו ZERAZ@ZAHAV.NET.IL או באמצעות השארת הודעה באתר האינטרנט. אנחנו בטוחים שגם אצלכם צוות רז יהיה סוד ההצלחה העסקית ממש כמו הסלוגן שלהם. אז למה אתם מחכים?