מוצרי פרסום ומתנות

כיום ישנם מוצרים רבים המשמשים אותנו שימוש כפול. מדובר במגוון מוצרי פרסום ומתנות. כך למשל אנחנו מוצאים היום עט שכבר לא מיועד רק לכתיבה בלבד או כוס שאינה מיועדת רק לשתייה. כך גם עם ארנקים וכך גם עם תיקים, כך זה עם מגבות וגם עם הגאדג'טים השונים. כי כיום ניתן לקחת את כל אותם הפריטים ולהפוך אותם ללוחות פרסום עבור העסק שלנו. אם רק נבחר בהדפסה מתאימה של פרסומת עבור העסק הרי שהמוצר ישמש את כל מי שיקבל אותו תוך שהוא מהווה מעין לוח מודעות חי ואקטיבי שיביא את בשורת העסק שלנו אל כל מי שייחשף את אותו המוצר.

בעל עסק – הענק מתנה לעצמך!

בעלי עסקים רבים המשקיעים בהכנה של מוצרי פרסום ומתנות עבור העסק שלהם נהנים מכך שכל מי שייחשף לאותו מוצר – אף אם יהיה זה באופן אקראי, כמו לדוגמא אדם הנוסע באוטובוס כאשר לצדו אדם המחזיק בתיק אשר עליו הדפיס בית העסק את הלוגו שלו או שהוא רואה את העט המיוחד עם החריטה המיוחדת – המסר השיווקי של אותו בית עסק יחדור אל תת המודע שלו וכאשר הוא גם כן יזדקק לשירות מן הסוג הזה הוא ימצא את עצמו פונה אל אותו בית עסק. היות והוא כבר קלט שמדובר בבית עסק רציני. המוצרים הללו הם אלו המצליחים ליצור את המיתוג ואת הבידול של העסק וכך הוא זוכה להעדפה גם אם מתוך השפעה על תת המודע.

כך שלמעשה אם השקענו באותם מוצרי פרסום ומתנות – הרי שהשקענו עבור עצמנו ועבור הקידום של בית העסק הפרטי שלנו.

מה אתם מרוויחים מעצם ההענקה של מוצרי פרסום ומתנות?

עצם ההענקה של מתנות מן הסוג הזה שווים כפליים. ראשית בגל הפרסום האקטיבי שהעסק יתחיל להרוויח בזכותו כפי שפירטנו לעיל. מלבד זאת ישנו רווח נוסף. בעל העסק שיעניק מתנה עבור העובדים שלו ייהנה מכך שהעובדים יעריכו אותו יותר וירצו להחזיר לו על המתנה אותה הם קיבלו מה שאומר – פטריוטיות מצד העובדים ורצון כן מצדם להחזיר לבעת העסק תמורה על כך שהעניק להם את המתנה.

ארט גיפט – עם המון אפשרויות ומגוון מתנות

בארט גיפט תוכלו למצוא מגוון רחב של מתנות שונות כמו פסיפס תמונות על קנבס, הדפסת קולאז' על קנבס, עיצוב קולאז' על קנבס ועוד שלל מוצרי פרסום ומתנות.

רוצים להשקיע ולהעניק מתנה ייחודית לכל מי שחשוב ויקר לכם? רוצים להביע הכרת הטוב, הוקרה או סתם לפנק במתנה מרגשת? היכנסו לארט גיפט ובחרו מתוך המבחר –  פסיפס תמונות על קנבס, הדפסת קולאז' על קנבס, עיצוב קולאז' על קנבס או כל מתנה אחרת שתמצא חן בעיניכם. תהיו בטוחים כי גם המקבל ישמח במתנה אשר השקעתם בה כל כך הרבה רגש ולב. כי אין כמו המתנות האישיות הללו הנושאות תמונות או הדפסות אישיות.