פריצה לרכב נעול

קרה לכם פעם שננעלתם מחוץ לרכב נעול כשמפתחות הרכב היו עדיין בתוכו? אם זה קרה לכם אתם בטח זוכרים את תחושת חוסר האונים והמצוקה. אם זה לא קרה לכם אין בכך ערבות שזה לא יקרה לכם בעתיד.  למעשה, היתקעות מחוץ לרכב נעול יכולה לקרות לכולנו ללא הבדל דת, גזע, מין וכו'.

למה? כי היתקעות מחוץ לרכב נעול יכולה לקרות גם ברכבים חדשים וגם ברכבים ישנים. ברכבים ישנים (עד שנת הייצור 2008) יש אופציה לנעילת הרכב בעוד המפתחות בסוויץ' ומנוע הרכב פועל. ברכבים חדשים (משנת הייצור 2008 ואילך) לעיתים מערכת האזעקה של הרכב מזהה את הרכב כנעול למרות שלא כך הדבר.

ומה הפתרון ? הפתרון היחיד במקרה כזה ללא תלות בשנת ייצור הרכב היא פריצה לרכב נעול. פריצה זו חייבת להיעשות ע"י פורץ רכב מורשה מסיבה אחת : פורץ רכב יודע להבחין ולטפל בשני מקרים אלו שלמרות תוצאתם הדומה הם שונים בתכלית. למעשה, פורץ רכב נדרש לבצע פריצה לרכב נעול מבלי לפגוע במערכות הרכב, למשל מערכות החיווט, מערכות המחשוב, אזעקת הרכב ועוד.

לכן, פריצה לרכב נעול חייבת להיעשות במקצועיות ובלי לגרום נזקים לרכב ולמערכותיו. עם זאת, כדאי שתדעו שניתן למנוע מצב זה בשני אמצעים פשוטים :

  1. לשכפל מפתח נוסף לרכב ולהשאיר אותו במקום נגיש. "עדיף להיזהר מאשר להצטער" במקרה הזה אינו רק ביטוי אלא מציאות.
  2. לא לצאת לעולם מהרכב כאשר המפתחות בתוכו ללא תלות בשנת ייצור הרכב. כך תמנעו מצבים מסוכנים נוספים כמו גניבת הרכב, שיכחת הילדים בתוכו ועוד.

עם זאת, לעיתים אין די באמצעי זהירות אלו ויש צורך בהזמנת מנעולן לצורך פריצת הרכב. מנעולן זה חייב להיות מוסמך ומקצועי ולהוכיח זאת באמצעות תעודה שמעידה על השכלתו בתחום. למעשה, זו הדרך היחידה שמבטיחה שתוכלו לשוב לרכבכם בשלום ללא כל נזקים לרכב.

כדי להבטיח שתהיו בצד הנכון של המשוואה חייגו אלינו למרכז הארצי למנעולנות מקצועית. אנחנו עומדים לרשותכם בטלפון 072-3380660 וכן ברשתות החברתיות השונות כולל גוגל פלוס ופייסבוק.  לרשותכם גם סרטון בטי-טיוב שמראה את דרך פעולתנו. אנחנו פה למענכם, אז למה אתם מחכים?

תגובה אחת בנושא “פריצה לרכב נעול”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.