קולר נגד קרציות

קולר נגד קרציות

אם גם לכם חשובה בריאות הכלב שלכם הגיע הזמן לרכוש בעבורו קולר נגד קרציות. למעשה, קולר נגד קרציות הוא מוצר חובה ולא מותרות במיוחד במזג האויר הישראלי. אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא כדי שתדעו מה לבדוק בעת רכישת קולר נגד קרציות. אנחנו בטוחים שתהיו מופתעים לפחות כמו שאנחנו היינו.

 

האם הקולר שלכם עושה את כל זה?

  • נוחות – קולר נגד קרציות צריך להיות נוח כדי שלא יפריע לתפקודו של הכלב שלכם.
  • עיצוב – רצוי שהקולר יתאים לאופי של הכלב שלכם. אולי תתפלאו אבל כיום קולרים לכלבים הם מוצר אופנתי ומעוצב לכל דבר ועניין.
  • איכות – זהו אולי התחום החשוב ביותר בתחום הקולרים לכלבים כי בלעדיו קולר לכלב הוא קישוט.

אבל איפה רוכשים קולר לכלב שיגן עליו מקרציות ומשאר מזיקים ושיהיה נוח ומעוצב? ברוכים הבאים לחנות ארגו שבה ניתן לרכוש רצועות לכלבים, מוצרי מזון לכלבים כמו מזון יבש, חטיפים ושימורים וגם משחקים ומוצרי הדברה. בקיצור – גן עדן לבעלי כלבים ולידידיהם הטובים ביותר של בני האדם.

 

ברוכים הבאים לארגו

החנות ארגו נמצאת באלכסנדר ינאי 10 בפתח תקווה אבל היא לא עוד חנות חיות. אמנם בחנות ניתן לרכוש רצועות לכלבים כמו בכל חנות אבל ארגו היא יוצאת דופן : בחנות ניתן לרכוש ציוד לחתולים, מכרסמים, ציפורים ודגים ולפניכם רשימה חלקית בתחום החתולים:  מוצרי מזון כמו מזון יבש ושימורים, מוצרי הדברה, חול ואפילו כלובי נשיאה והטסה.

צוות החנות עומד לרשותכם כל יום חול מ-08:00-18:00 ובימי שישי עד 13:00 בטלפון  072-3380699, במייל שכתובתו  info@ar-go.co.il, בפייסבוק וגם באתר האינטרנט. אתם מוזמנים גם להירשם לרשימת התפוצה של החנות במטרה אחת : לקבל מידע על מבצעים ועדכונים לפני כולם.

 

וזה לא הכל

למעשה, זוהי רק ההתחלה כי אתם יכולים לרכוש את מוצרי החנות גם באופן מקוון. המוצרים יגיעו לביתכם תוך 72 שעות והמשלוח חינם בגוש דן ברכישה מעל 100 ₪. אם אתם לא מתגוררים בגוש דן תצטרכו לשלם רק 20 שח עבור המשלוח.

אנחנו ממליצים על שירות זה כי למה לנסוע במיוחד לפתח תקווה שאפשר להישאר בבית? ולא שחלילה יש לנו משהו רע כנגד פתח תקווה אבל זהו פתרון אידיאלי :  גם נהנים ממקצועיות, איכות, מוצרים זולים, יחס חם וזמני אספקה מהירים וגם לא קמים מהכסא. פשוט אמריקה בלב פתח תקווה.

 

ועוד סיבה טובה לבחור בארגו

אם עוד לא השתכנעתם שארגו היא החנות בשבילכם הנה עוד סיבה טובה לבחור בה : בחנות נוקטים בגישה ייחודית ששמה את חיות המחמד במרכז ולא את בעליהן. המשמעות היא שתשומת הלב נתונה בראש ובראשונה לחיית המחמד  בהתאם לאופיה, צרכיה ודרישותיה הייחודיות.

מפתיע? בארגו ההפתעות הטובות לא מפסיקות להגיע ואתם מוזמנים להתרשם מכך בעצמכם.